Restauracja

Restauracja

Restauracja EGO w sercu lubelskiego Starego Miasta zagwarantuje Ci wyjątkowy wieczór z bliską osobą, zaimponuje gościom urządzonego przez Ciebie przyjęcia i otworzy nowe perspektywy podczas biznesowego spotkania z Twoimi partnerami lub kontrahentami.

W 2018 i 2019 roku zostaliśmy docenieni dwiema “czapkami kucharskimi” prestiżowego przewodnika kulinarnego Gault & Millau, zdobyliśmy także nagrodę Grand Awards 2016 w rankingu Poland 100 Best Restaurants Awards! Ponadto, nasza restauracja po raz drugi została wyróżniona tytułem Miejsce Inspiracji.

Kuchnia

Dzięki wysokiej jakości regionalnym produktom oraz niecodziennemu podejściu do tworzenia kompozycji smakowych, nasza inspirowana tradycją kuchnia od lat zachwyca gości. Zmieniająca się z każdym sezonem karta pozwala odkryć nowe smaki oraz dania, idealnie dopasowane do pór roku. W naszej karcie zgłębiamy historię i kulturę Lublina oferując nowe, ciekawe doświadczenia kulinarne.

Wnętrza

W restauracji EGO masz okazję skosztować dań w unikalnej lokalizacji XVI-wiecznej kamienicy w centrum Starego Miasta. Historyczne wnętrza dodają prestiżu każdemu spotkaniu i okazji.

Nasze drzwi stoją otworem nie tylko przed Gośćmi Hotelu Alter, chcemy ugościć również Ciebie! Odwiedź nasze niepowtarzalne wnętrza i odkryj luksus z historią w tle.


Zapraszamy do rezerwacji stolika

tel: +48 81 516 90 90
kom: +48 601 902 800
e-mail:rezerwacja@restauracjaego.pl

aktualności

Nowe menu jesienne już w EGO!

Jesienna pora przynosi nowe smaki i produkty, które znalazły się w sezonowej odsłonie naszej karty.

08.10.2019

EGO bierze udział w Restaurant Week!

W dniach 16-31.10. odbywa się kolejna edycja cieszącego się popularnością wydarzenia Restaurant Week, w której bierzemy udział!

23.09.2019

Europejski Festiwal Smaku z Restauracją EGO!

W dniach 2-8.09. podczas Europejskiego Festiwalu Smaku zapraszamy do Restauracji EGO na nasz chłodnik litewski z lubelską lemieszką!

04.09.2019

Pielmieni Jagiellońskie w Restauracji EGO

Już od 12.08. z okazji Jarmarku Jagiellońskiego w restauracji EGO możesz spróbować dania inspirowanego historią.

14.08.2019

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies
w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.