Hotel

Luksus z historią w tle!

Pięciogwiazdkowy Hotel Alter położony jest w XVI w. kamienicy w sercu Starego Miasta w Lublinie. Powstał z myślą o gościach ceniących sobie zarówno luksus, najwyższą jakość, wygodę, jak również szanujących historię.

Wyjątkową atmosferę wnętrz tworzą zachowane fragmenty zabytkowej kamienicy- historyczne polichromie, fundamenty muru miejskiego, fragmenty kamiennych ścian z lubelskiej opoki i starej cegły. Podczas prac związanych z procesem renowacji kamienicy, wykopane zostały cenne eksponaty -fragmenty ceramiki, kafle, szklane puchary, które Goście mogą oglądać w specjalnie przygotowanych gablotach.

Goście Hotelu Alter mają do dyspozycji 13 wyjątkowych wnętrz: Apartament Piotra Bonieckiego słynnego lubelskiego złotnika, gdzie w liczącym 88 m2, znajduje się przestronna sypialnia z kominkiem oraz pokój dzienny. Jest również Salon Grodzki z balkonem, z którego rozciąga się piękny widok na Stare Miasto oraz 4 pokoje luksusowe, 7 pokoi dwuosobowych. Każdy pokój został zaaranżowany z najwyższą starannością przy użyciu indywidualnie zaprojektowanych mebli i szlachetnych tkanin.

Ponadto Hotel oferuje Salę Konferencyjną, Salę VIP, Strefę Wellness & SPA.

Hotel Alter zdobył nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie MODERNIZACJA ROKU 2015, był finalistą konkursu Profit Hotel Awards 2014 w kategorii nowych obiektów i jest rekomendowany przez miesięcznik Forbes jesień 2015/zima 2016.

 

www.hotelalter.pl

Informacje

W celu otrzymania dodatkowych informacji lub dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją Hotelu:


tel: +48 81 516 90 90
kom: +48 601 902 800
e-mail: recepcja@hotelalter.pl


Hotel Alter

ul. Grodzka 30 Lublin

Czynne: 24h/dobę.

www.hotelalter.pl

 

aktualności

Unia polsko-litewska na talerzu!

Już w tę niedzielę – 14 lipca – w Restauracji EGO odbędzie się wydarzenie  „Unia polsko-litewska na talerzu”, który organizujemy w ramach projektu Miejsce Inspiracji. Zapraszamy do spróbowania naszego chłodnika litewskiego z lubelską lemieszką!

 

10.07.2019

Degustacja komentowana z Ambasadorem marki BELVEDERE

Serdecznie zapraszamy na degustację komentowaną z Ambasadorem marki BELVEDERE.

04.07.2019

Nowa wkładka ogródkowa w EGO

Sezon letni to okres świeżości i nowości! Dlatego przygotowaliśmy dla Was niespodziankę - nową wkładkę ogródkową, która już w najbliższy weekend (6-7 lipca) premierowo pojawi się w naszym menu.

 

03.07.2019

DWIE CZAPKI KUCHARSKIE Przewodnika Gault & Millau dla Restauracji EGO

2019 rok z "dwiema czapkami kucharskimi" :) 

20.12.2018

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies
w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.