Hotel

Luksus z historią w tle!

Pięciogwiazdkowy Hotel Alter położony jest w XVI w. kamienicy w sercu Starego Miasta w Lublinie. Powstał z myślą o gościach ceniących sobie zarówno luksus, najwyższą jakość, wygodę, jak również szanujących historię.

Wyjątkową atmosferę wnętrz tworzą zachowane fragmenty zabytkowej kamienicy- historyczne polichromie, fundamenty muru miejskiego, fragmenty kamiennych ścian z lubelskiej opoki i starej cegły. Podczas prac związanych z procesem renowacji kamienicy, wykopane zostały cenne eksponaty -fragmenty ceramiki, kafle, szklane puchary, które Goście mogą oglądać w specjalnie przygotowanych gablotach.

Goście Hotelu Alter mają do dyspozycji 13 wyjątkowych wnętrz: Apartament Piotra Bonieckiego słynnego lubelskiego złotnika, gdzie w liczącym 88 m2, znajduje się przestronna sypialnia z kominkiem oraz pokój dzienny. Jest również Salon Grodzki z balkonem, z którego rozciąga się piękny widok na Stare Miasto oraz 4 pokoje luksusowe, 7 pokoi dwuosobowych. Każdy pokój został zaaranżowany z najwyższą starannością przy użyciu indywidualnie zaprojektowanych mebli i szlachetnych tkanin.

Ponadto Hotel oferuje Salę Konferencyjną, Salę VIP, Strefę Wellness & SPA.

Hotel Alter zdobył nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie MODERNIZACJA ROKU 2015, był finalistą konkursu Profit Hotel Awards 2014 w kategorii nowych obiektów i jest rekomendowany przez miesięcznik Forbes jesień 2015/zima 2016.

 

www.hotelalter.pl

Informacje

W celu otrzymania dodatkowych informacji lub dokonania rezerwacji prosimy o kontakt z recepcją Hotelu:
tel: +48 81 516 90 90
kom: +48 601 902 800
e-mail: recepcja@hotelalter.pl

aktualności

Konkurs fotograficzny w Restauracji EGO

Weź udział w zabawie i wygraj voucher do naszej restauracji! 

14.06.2019

DWIE CZAPKI KUCHARSKIE Przewodnika Gault & Millau dla Restauracji EGO

2019 rok z "dwiema czapkami kucharskimi" :) 

20.12.2018

Prestiżowy tytuł" Miejsce Inspiracji" ponownie w naszych rękach

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy na inspiracje kulinarne do Miejsca Inspiracji. 

16.10.2018

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies
w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.