Karta win

Nie ma dobrej kuchni bez dobrego wina, to para brzmiąca polifonicznie, rodzaj synergii wnoszącej zupełnie nową jakość. Karta win na 2018 rok została wzbogacona o butelki z najlepszych apelacji Burgundii, Bordeaux i Piemontu, zdobią ją także nowe kolekcjonerskie brylanty w naszej piwnicy Gaja Costa Russi 1998 i Ornellaia Bolghieri 2011, Magnum 1,5l.

Dla wszystkich zmotoryzowanych ceniących sobie dobry smak wina polecamy wino bezalkoholowe.

Natomiast miłośnicy zdrowej żywności mogą sie rozkoszować winem EKO, powstałym z bardzo dojrzałych czerwonych owoców z tchnieniem wanilii i mokki.

Chcesz umówić się na kolację z wine pairing, napisz: sommelier@restauracjaego.pl  

aktualności

01.03.2018, godzina 17:00 Czwartkowe inspiracje w Hotelu Alter - "Kobieta z klasą"

Czwartkowe inspiracje w Hotelu Alter, to cykliczne spotkania dla kobiet w każdym wieku, które pragną oderwać się od codzienności i wyjść poza schemat. 

13.02.2018

Szef Kuchni Restauracji EGO w Kuchni Mistrzów

W książce "Kuchnia Mistrzów" można zobaczyć autorski przepis Karola Zająca - Szefa Kuchni naszej Restauracji.

10.01.2018

Nowa zimowa karta menu

Zapraszamy do wypróbowania dań z nowej zimowej karty menu. Rozgrzewamy przyprawami i dajemy ukojenie podniebieniu w wykwintności nowych dań.

08.01.2018

2 czapki przyznane przez Żółty Przewodnik Gault&Millau Polska 2018r.

Nasza Restauracja Ego została wyróżniona przez Żółty Przewodnik Gault&Millau Polska 2018r. Tym bardziej jest nam miło, że otrzymaliśmy dwie czapki. Zachęcamy zatem do delektowania się naszymi daniami z nowej zimowej karty.

Żółty Przewodnik Gault&Millau Polska 2018r.

04.01.2018

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies
w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.