Bar&Lounge na Grodzkiej 30

- Stworzyliśmy miejsce, w którym można odpocząć przy zimnych napojach przygotowywanych na oczach gości, a także dobrze zjeść – mówią pomysłodawcy z Hotelu Alter. Miejsce charakteryzuje się nietypowym jak na lubelskie Stare Miasto wykończeniem. Do budowy wykorzystano drewno sosnowe, a zadaszenie jest „żaglowe” zamiast typowych parasoli – Chcieliśmy dać turystom i Lublinianom coś inspirującego – argumentuje Justyna Stachowicz, właścicielka.

W ogródku docelowo usiądzie 16 osób. Poza stołami w ogródku są również leżaki do wypoczynku podczas popijania serwowanych drinków. Obecność barmana przy ogródkowym barze jest również ciekawostką. W menu znajdziemy: lemoniady ze świeżych owoców, cocktaile oraz letnie piwa. Najciekawsze są chłodniki: tradycyjny litewski z botwinki oraz ze świeżego ogórka. Oba chłodniki serwowane są na zmrożonych talerzach, co dodatkowo podkreśla letni charakter dania. Kelnerzy zachęcają do polecanych przez Szefa Kuchni dań np.: makaronu z polskimi ślimakami czy pstrąga z Pustelni.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies
w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.